Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Zrobotyzowane linie spawlanicze

  Nieustanne prace nad optymalizacją procesów produkcyjnych pozwoliło Green Miles wdrożyć profesjonalne, kompleksowe i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązanie dotyczące zrobotyzowanego spawania dla branży rolniczej.
   
  Pierwsza linia składa się z pięciu niezależnych cel spawalniczych z robotami KUKA wyposażonymi w źródło zasilania firmy Kemppi. Robot z serii KR CYBERTECH ARC dedykowany jest do aplikacji zrobotyzowanego spawania, zapewniającego precyzyjne pozycjonowanie spoiny łączącej dwa elementy. Roboty z tej serii są wydajne wszechstronne, ekonomiczne, kompaktowe, ale co najważniejsze doskonale sobie radzą w najtrudniejszych warunkach. Do każdego stanowiska, dedykowana jest zaprogramowana aplikacja spawalnicza, pozwalająca sterować robotem z jednego panelu operatorskiego. Zarówno oprogramowanie jak i stanowiska są dostosowane do konkretnych potrzeb klienta i specyfiki jego produkcji. Stanowiska zostały połączone modułowo, tworząc zaawansowaną linię spawalniczą
  Druga linia składa się z 25metrowego toru jezdnego na którym przemieszczają się dwa roboty KUKA KR CYBERTECH ARC, które obsługują 6 stanowisk wyposażonych w obrotniki pozycjonujące detal. Dzięki takiej konfiguracji robot może spawać nie tylko małe detale jak w przypadku pojedynczych celek, ale również gabaryty do 6 metrów.
   
  Ten zrobotyzowany proces ułatwia planowanie produkcji oraz optymalizuje wydajność spawania. Osiągane są lepsze wyniki produkcyjne w postaci mniejszej ilości reklamacji - istnieje pomiar rzeczywistych parametrów spawania i wprowadzania korekt, a w przypadku wykrycia nieprawidłowości następuje automatyczne zatrzymanie stanowiska. Dodatkowo, zastosowanie robota umożliwia wykonanie dokładniejszej spoiny, oraz poszerzenie możliwości produkcyjnych w zakresie wykonywania detalicznych spoin.
   
  I to jest właśnie przemysł 4.0
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl