Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  KUKA QUANTEC DO PRZEMYSŁU CIĘŻKIEGO

  Prezentujemy dwa zrobotyzowane stanowiska do obsługi malarni proszkowej. Oba wyposażone w roboty KUKA z serii KR QUANTEC o udźwigu 120kg i zasięgu ramienia 2,7 m.

  Wszystko wygrodzone zgodnie z normami bezpieczeństwa dzięki TROAX, oraz zabezpieczone czujnikami TURCK.
  Dodatkowo stanowiska zostały wyposażone w systemy transportu oraz wind do pustych/ pełnych palet produkcji firmy Green Miles o nośności 2,5 tony.

  Pierwsze stanowisko ma za zadanie wieszanie detali na trawersach linii lakierniczej, a drugie zdejmowanie tych detali i ich paletyzację. Roboty wykonują swoje operacje „w locie” na podstawie odczytu z resolvera umieszczonego na systemie transportowym. Funkcję nadrzędnego umieszczenia detali na linii zapewnia paczka rozszerzeniowa – KUKA.ConveyorTech.

  Warto dodać, iż roboty sterowane są bezpośrednio z panelu HMI, wykorzystując protokół komunikacyjny, który jest naszym autorskim rozwiązaniem i ma za zadanie zintegrowanie układu sterowania robota z zewnętrznymi urządzeniami takimi jak np. skanery 3D, systemy wizyjne oraz umożliwienie zintegrowania pojedynczego robota z systemem MES/SCADA zgodnie z filozofią INDUSTRY 4.0.
   
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl