Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Twórcy popularnej gry komputerowej tworzą nasze panele operatorskie

  Slavic Monsters to gra geolokalizacyjną która podbija zarówno polski jak i zagraniczny rynek gier komputerowych. Zainspirowana grą Pokemon GO- Slavic Monsters łączy realny świat i świat naszych rodzimych legend. Firma poprzez swoje działania nie tyko dostarcza rozrywki, propaguje aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim szerzy wiedzę na temat naszej kultury, podań, legend i mitów.

  Od dzisiaj przenosimy trochę wirtualnej rzeczywistości na nasze panele operatorskie. Nasz interfejs jest totalną nowością na rynku automatyki przemysłowej. Jego zalety to prostota obsługi, intuicyjny system, czytelność obrazu oraz przede wszystkim futurystyczny wygląd. Dodatkowo dzięki zastosowaniu naszego oprogramowania wprowadziliśmy możliwość otwierania dokumentacji technicznej bezpośrednio z panelu operatorskiego. Zapis, odczyt oraz przeglądanie wyników jest możliwe bezpośrednio z bazy danych na ekranie urządzenia.

  Przy zastosowaniu 19 calowego monitora praca operatora staje się czystą przyjemnością.

  A po pracy zapraszamy oczywiście do łapania Bazyliszka, Rusałki, Borowego, Smoka Wawelskiego, Kłobuka czy Dziadów w Slavic Monsters…
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl