Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  MITSUBISHI Melfa to zadań specjalnych

  W zrobotyzowanym stanowisku do produkcji modułów GSM, robot firmy MITSUBISHI z serii Melfa wykonuje wiele zadań przy jednym procesie. Na początku pobiera obudowę modułu, która została umieszczona w gnieździe przez operatora. Kolejnym krokiem jest przeniesienie jej pod igłę pomiarową, a następnie wykonywany jest test modułów. Jeżeli test zakończy się negatywnie, robot odrzuci część do separatora braków. Jeżeli test przebiegnie pozytywnie robot przesuwa obudowę pod dyszę zalewająca żywicą, a dalej przenosi ją pod dyszę klejącą. Po naniesieniu kleju, robot odkłada obudowę do gniazda w podajniku. Następnie przy pomocy podajnika podciśnieniowego, robot pobiera pokrywkę znajdującą się w gnieździe obok i nakłada ją na obudowę modułu. Pokrywka zostaje dociśnięta do obudowy na odpowiednio  zaprogramowaną wysokość.

  W tym rozwiązaniu zastosowano również prosty w swojej konstrukcji przenośnik paletkowy, który pełni rolę podajnika oraz buforu. Dzięki swojej konstrukcji umożliwia podawanie detali o nierównomiernych kształtach oraz późniejsze dodawanie nowych produktów.
   
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl