Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Zrobotyzowana obsługa wtryskarki

  Urządzenie ma za zadanie w automatyczny sposób pobrać komponenty z odpowiedniego podajnika wibracyjnego i umieścić je w formie wtryskowej. Zbrojenie formy wykonywane jest przy pomocy robota KUKA KR 6-2. Robot wyposażony został w uchwyt umożliwiający szybką wymianę chwytaków przez operatora w zależności od produkowanego modelu. W momencie wybrania odpowiedniego numeru części na panelu HMI, układ sterowania zweryfikuje czy zainstalowano właściwy chwytak i rozpocznie pracę na właściwym stanowisku pobierania detali z podajnika.

  Detale po pobraniu z podajnika zostają zweryfikowane przy pomocy czujników. Jeżeli są odpowiednio pochwycone, robot rozpocznie pracę z wtryskarką. W tym rozwiązaniu zastosowaliśmy chwytaki firmy SCHUNK.

  Dodatkowo stanowisko zostało wyposażone w czujniki poziomu detali w misach podajników wibracyjnych, których brak sygnalizowany jest komunikatami oraz sygnałami świetlnymi.
   
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl