Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Nowe technologie w Green Miles

  Rozwój technologiczny jest dla Green Miles czymś naturalnym... tak jest i tym razem. Wśród naszych realizacji pojawiły się nowe procesy.

  W naszym najnowszym urządzeniu testującym zaimplementowanych zostało kilka ciekawych technologii takich jak nagrzewanie indukcyjne, pomiary pirometryczne czy też znakowanie laserowe. Urządzenie zrealizowane zostało na solidnej ramie spawanej z użyciem najwyższej jakości podzespołów. Przepływ materiału oparty jest na 6 pozycyjnym stole obrotowym. Do poruszania stołu zastosowany został napęd serii TC150 firmy Weiss. Urządzenie posiada wymienne paletki umożliwiające pracę z różnymi detalami. Co ciekawe paletki zostały wykonane z Politetrafluoroetylenu (potocznie zwanego teflonem) aby były odporne na działanie bardzo wysokich temperatur. Gniazda testujące posiadają automatyczne przyłącza elektryczne, które przy pomocy metody 4-przewodowej wykonują pomiary rezystancji oraz wysokonapięciowe testy rezystancji izolacji.

  Całość prezentuje się naprawdę imponująco... a najważniejsze jest oczywiście zadowolenie klienta.Więcej zdjęć w zakładce OFERTA http://www.greenmiles.pl/dt_gallery/tester-czujnikow/
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl