Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Innowacja w naszej ofercie- LUTOWANIE GAZOWE w nowym standardzie stanowiska operatorskiego

  Od dzisiaj jeżdżąc na rowerach znanej marki możecie pomyśleć o Green Miles. Mamy swój wkład w produkcję ram rowerowych. Ważny dla nas temat, gdyż ważna jest dla nas ekologia. Tym bardziej cieszymy się, że przyczyniliśmy się do usprawnienia procesu produkcji tego środka transportu. Urządzenia zostały zaprojektowane w naszym nowym standardzie stanowisk operatorskich, które są ergonomiczne, ekonomiczne a przede wszystkim funkcjonalne. Zbudowaliśmy jednolitą klatkę w której został zamknięty proces lutowania gazowego. Opiera się on na manipulatorach pięcioosiowych w układzie kartezjańskim. Proces wykonywany jest za pomocą palników gazowych oraz precyzyjnego podajnika spoiwa. W tym przypadku został zastosowany układ sterowania oraz układ napędowy firmy Delta Electronics. Warto pamiętać, iż dzięki opracowanej konstrukcji maszyny jesteśmy w stanie zamknąć w niej dowolny proces oparty na robotach pięcioosiowych, sześcioosiowych robotach antropomorficznych czy stole obrotowym. To klient decyduje jakie sterowanie, system wizyjny czy system bezpieczeństwa mamy zastosować. Czas oczekiwania na takie urządzenie został skrócony do minimum, dzięki czemu sprawdzi się przy projektach gdzie urządzenia są potrzebne „na wczoraj”.
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl