Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  AUTOMOTIVE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

  Przypomnijmy że Green Miles ma już swój wkład w postaci budowy maszyn do produkcji elementów takich marek jak Volvo, Fiat czy Renault. Do naszego portfolio dołączyła prestiżowa marka Jaguar.

  Efektem naszych kilkumiesięcznych prac jest urządzenie do produkcji i testowania modułów świetlnych. Konstrukcja maszyny została oparta na obrotowym stole podziałowym firmy Weiss, wyposażonym w gniazda w których umieszczane są produkowane moduły. Wkładane są one w gniazda stołu obrotowego poprzez robot typu pick&place. Moduł jest testowany przez układ pomiarowy wyposażony w igły typu springpin. Robot 6-osiowy chwyta i umieszcza detal wewnątrz obudowy, która jest automatycznie podawana przez podajnik wibracyjny a następnie zamykana. Produkcja dochodzi do fazy spektrometrycznego testu jakości i intensywności świecenia diod. Moduł zostaje poddany czynności znakowania laserowego oraz oznaczony kodem 2D poprzez najnowszy model drukarki firmy CAB. Wyprodukowane i przetestowane podzespoły są automatycznie sortowane, gdzie poprawne detale umieszczane są w kartonie zbiorczym a wadliwe wędrują do separatora braków.

  Urządzenie charakteryzuje niski czas cyklu, ale przede wszystkim wielozadaniowość. W jednej maszynie połączyliśmy cechy stanowiska zrobotyzowanego, w pełni automatycznego, paletyzującego i depaletyzującego, pick&place, testera produkcyjnego, oraz urządzenia znakującego. Bezpieczeństwo gwarantują podzespoły najwyższej jakości oraz projektowanie urządzenia zgodnie z dyrektywą maszynową.

  WIĘCEJ W ZAKŁADCE REALIZACJE

   
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl