Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Otwieramy się na Europę...

  To że Szwajcaria jest pięknym krajem wszyscy wiedzą, ale o tym że jest również krajem najwyższych technologii mogliśmy się ostatnio przekonać osobiście. We współpracy z tamtejszą firmą- Dec Group powstało nasze najnowsze urządzenie do precyzyjnego dozowania proszku. Po połączeniu szwajcarskiej precyzji i naszych zaawansowanych technologii zbudowaliśmy kolejne urządzenie oparte na 6- pozycyjnym kole firmy Weiss. Podzespoły najwyższej jakości zamknięte w klatce z poliwęglanu opartej na stabilnej ramie. Tym razem użyliśmy sterownika firmy Mitsubishi który komunikował się z wyspą zaworową Aventics. Czy szczypta proszku to dużo? W naszym wypadku tak, gdyż urządzenie dozuje z dokładnością co do kilku miligramów. Kolejne wymagania klienta spełnione. Więcej zdjęć w zakładce REALIZACJE.
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl