Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  GREEN MILES- certyfikowany partner programowania przemysłowych robotów spawalniczych firmy FANUC

  Proces zrobotyzowanego spawania już dostępny w Green Miles…

  Problemy kadrowe dotykają coraz więcej firm. Okazuje się że zawodem mocno deficytowym jest również zawód spawacza. Coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie zrobotyzowanego systemu spawania. Nie bez przyczyny aplikacje tego typu stanowią największy procent wdrożeń aplikacji zrobotyzowanych. Ma to również wpływ na higienę pracy i warunki szkodliwe, które nie mają znaczenia dla pracy robotów przemysłowych. Ich wykorzystanie w procesie produkcji pozwala na uzyskanie elementów spełniających najwyższe wymagania, jednocześnie gwarantując bardzo dużą wydajność i powtarzalność wykonanych elementów. To właśnie te czynniki sprawiają że firmy intensywnie poszukują integratorów którzy mają doświadczenie w tego typu aplikacjach.

  Po udanych wdrożeniach aplikacji zgrzewania i lutospawania- Green Miles wprowadziła do swojej oferty przemysłowe roboty spawalnicze. Oczywiście dostarczamy w pełni kompletną celę spawalniczą wraz z oprzyrządowaniem oraz wdrożonym procesem pod indywidualne potrzeby klienta.

  W celu uszczegółowienia oferty zapraszamy do kontaktu.
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl