Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Kolejne realizacje zakończone

  W zakładce realizacje przybyły dwa kolejne procesy: zgrzewania oraz montażu śrub. Całość stanowić będzie linię produkcyjną, której częścią jest również tester EOL (w trakcie realizacji). Zgrzewarkę wyróżnia przede wszystkim bardzo precyzyjny pomiar wysokości zgrzania oraz kontroli temperatury. Pomiar temperatury odbywa się bezpośrednio w elektrodzie. W "śrubiarce" został zastosowany podajnik śrub z separatorem, umożliwiający jednoczesne podanie wielu śrub w jedno miejsce. Jak zwykle maszyny zostały zaprojektowane i zbudowane kompaktowo, aby zminimalizować ilość przestrzeni produkcyjnej, co aktualnie staje się dla naszych klientów priorytetem.
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl