Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Zrobotyzowana linia do odbioru i platyzacji butelek

  Z całą pewnością możemy stwierdzić, iż nie ma w Polsce rodziców którzy nie mieli styczności z produktami firmy dla której zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy w pełni automatyczną linię do odbioru i paletyzacji butelek. Dla Green Miles jest to szczególne wyróżnienie, iż zaufała nam globalna firma będąca liderem rynkowym w zakresie innowacji, bezpieczeństwa, jakości. Firma która „karmi i uspokaja dzieci w 47 krajach świata”. Wiedzieliśmy iż ciąży na nas szczególny rodzaj odpowiedzialności, tym bardziej jesteśmy dumni iż nasza maszyna przyczyni się do uśmiechu najmłodszych :)

  W przedstawionym rozwiązaniu zastosowaliśmy robota Melfa Mitsubishi, który ma za zadanie pobierać butelki z przenośnika BoschRexroth i odkładać je na paletę. Ze względu na krótki czas cyklu Green Miles zaprojektował chwytak mechaniczny, który pobiera jednocześnie do 13 butelek. Takie rozwiązanie to oszczędność zużycia powietrza w porównaniu z chwytakiem podciśnieniowym oraz duża elastyczność produkcji.  Proces ten wspomaga Zimmer Group. Dodatkowo robot pobiera kartonowe przekładki i układa je pomiędzy poszczególnymi warstwami.

  Ciekawostką jest przenośnik paletowy, który umożliwia szybką podmianę palet (konstrukcja Green Miles). O bezpieczeństwo jak zwykle dba Troax oraz Turck.
   
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl