Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Autorskie chwytaki adaptacyjne

  Robotyzacja w przemyśle ciężkim mimo dużych gabarytów i dużych ciężarów w dalszym ciągu jest dziedziną precyzyjną. Roboty przemysłowe działają z ogromną powtarzalnością, a nasze rozwiązanie jest łącznikiem który umożliwia idealne dostosowanie się do produktów.

  Chwytak adaptacyjny wykonany przez Green Miles jest narzędziem które umożliwia precyzyjne dopasowanie się do pobieranego produktu. Zastosowany został w nim mechanizm przesuwu każdej pary szczęk niezależnie. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskaliśmy możliwość dopasowania się do produktu który nie tworzy płaszczyzny, jego wymiary są zmienne lub detal spozycjonowany jest w sposób niepowtarzalny.

  Tego typu rozwiązanie ma istotne zastosowanie przy produktach o dużych wymiarach, gdzie tolerancje ich wykonania są szerokie. Aby właściwie chwycić detal potrzebujemy dostosować chwytak do każdego produktu indywidualnie.

  Ustawienie szczęk realizowane jest na podstawie odczytu z czujników 3D. W tym rozwiązaniu zastosowano czujniki firmy Pepperl+Fuchs. Niezależny odczyt każdego z czujników 3D wpływa na ustawienie napędów serwo. W ten sposób szczęki ustawiają się prawidłowo nad chwytanym produktem i mogą go precyzyjnie pochwycić. Do tego rozwiązania wybraliśmy chwytaki firmy Zimmer Group.
   
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl