Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Kolejny proces z nagrzewaniem indukcyjnym HOT RIVETING

  Proces ten chociaż jest nam doskonale znany nie jest jednak prosty. Wymaga on precyzyjnego dostrojenia, aby detale ułożone w gniazdach były idealnie zgrzane... Nagrzewarka wyposażona została w cztery głowice grzejne, które działają jednocześnie. Ponad to stanowisko półautomatyczne zostało wyposażone w prasę firmy TOX o nacisku trzech ton, która obsługiwać będzie wykrojnik do wycinania elementów stalowych produktu. Praca odbywać się będzie na stole obrotowym firmy Weiss o średnicy 1,6m. Sterowanie firmy Siemens. Stanowisko zostało tak zaprojektowane, aby docelowo współpracować z sześcioosiowym robotem przemysłowym oraz wtryskarką. Całość prezentuje się imponująco, ale co najważniejsze zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów.
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl