Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Zrobotyzowana linia do montażu zaworka

  Po raz kolejny Green Miles włącza się w produkcję komponentów które służą nam w życiu codziennym. Tym razem dla naszego klienta- lidera w dziedzinie rozwiązań z zakresu instalacji grzewczych i wodociągowych, które mają zastosowanie w większości domów- zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy zrobotyzowaną linię do montażu zaworka. Składa się on z 10 komponentów, a finalnie powstaną z nich 2 rodzaje zaworka. Wszystkie elementy podawane są za pomocą 10 podajników wibracyjnych.

  Linia została wyposażona w dwa roboty 6-osiowe firmy Mitsubishi, które równolegle prowadzą proces składania oraz paletyzacji gotowych produktów. Najważniejszym elementem był tu krótki czas cyklu oraz precyzja montażu. Podajniki wibracyjne zostały wyposażone w bunkry zasypowe, które zapewniają bezobsługową pracę maszyny przez 2 godziny. Dzięki temu rozwiązaniu, ilość osób delegowanych do obsługi maszyny została ograniczona do minimum, mianowicie jedna osoba co 2 godziny do uzupełniania komponentów do produkcji. Jest to proces w pełni automatyczny.  Wyzwaniem konstrukcyjnym były ograniczone gabaryty maszyny, przez co przestrzeń produkcyjna została wykorzystana do maksimum.

  W prezentowanym rozwiązaniu zastosowaliśmy chwytaki Schunk, profile Flexlink oraz podzespoły Turck, Festo i MetalWork
  Wkrótce zaprezentujemy film z tego rozwiązania, gdyż szybkości montażu nie da się uchwycić na zdjęciach :)

   
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl