Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Ponownie ruszamy z pomocą...

  Jako firma Green Miles Sp. z o.o. staramy się wspierać ochronę środowiska i eliminować destrukcyjne działanie człowieka na nie. Ale środowisko w którym żyjemy to nie tylko woda i powietrze, to również problem bezdomności psów i kotów, które są szczególnie nam bliskie.Dlatego w Olsztyńskiem Parku Naukowo- Technologicznym postanowiliśmy zorganizować zbiórkę, do której przyłączyły się zaprzyjaźnione firmy. Tym razem wzięliśmy pod swoje skrzydła podopiecznych Fundacji Niechcianych Zwierząt w Bartoszycach i to właśnie ich brzuszki nakarmiliśmy.

  Dlaczego akurat Fundacja Niechcianych Zwierząt?

  Sama fundacja składa się z osób, które pracują w 100% charytatywnie, niosąc pomoc najsłabszym i najbardziej potrzebującym zwierzętom. Są to ludzie, którzy nie boją się wyzwań i nie boją się pracy. Jak mówią sami o sobie: „jedyne czego się boją to, że nie będzie ich stać na leczenie czy utrzymanie podopiecznych. Boją się, by nie nadeszła chwila, kiedy o życiu czy zdrowiu zwierzaka będzie decydował pieniądz”.

  PAMIĘTAJ NIE KUPUJ- ADOPTUJ! Najlepsze co możesz zrobić dla takich zwierząt to podarować im dom, kawałek siebie.

  Wspólnie możemy się przyczynić do lepszej przyszłości tych zwierzaków…

  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl