Facebook Facebook YouTube
       
    Green Miles
    WE CONNECT TECHNOLOGY

    Poszerzamy portfolio

    Ostatni czas jest dla nas czasem wytężonej pracy. Nie ma co ukrywać trzeba było odrobinę zmienić charakter dotychczas wykonywanych obowiązków. My nie stoimy w miejscu, nie czekamy. Dostosowujemy się do zmian i reagujemy na nie.
    Dziękujemy że coraz więcej firm obdarza nas zaufaniem. Jedno jest pewne, nawet jeśli chwilowo macie wstrzymaną decyzyjność i zamrożone fundusze na inwestycje, to i tak warto rozmawiać, aby być gotowym do startu. Branża nowych technologii jest sektorem, który mocno się rozwinie. Terminy realizacji będą się wydłużać, a ceny będą wzrastać. Może warto już dzisiaj o tym pomyśleć?

    Przy tej okazji chcielibyśmy poinformować, że nasze portfolio poszerza marka Toyota.  
    Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

    KARIERA

    Dołącz do Green Miles

    Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
    Wyślij do Nas swoje CV….

    Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
    Może to właśnie na Ciebie czekamy…
    rekrutacja@greenmiles.pl