Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  JEDZIEMY ŻEBY POMAGAĆ

  Pewnie niewielu z Was wie, że we wrześniu tego roku Green Miles wspierał bardzo szczytny cel jakim jest pomoc dzieciom które miały w życiu trochę trudniej... Mianowicie Spółka została sponsorem rajdu charytatywnego ZŁOMBOL. 100% przekazanych środków trafiło do dzieciaków ze śląskich domów dziecka. A jak to wszystko wyglądało... Zaczęło się oczywiście od Żuka - Polska myśl techniczna i tym razem nie zawiodła (prawie :)). Wspomniany żuczek został odkupiony od naszego lokalnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, po szybkim i powierzchownym przeglądzie wyjechał w trasę Olsztyn-Katowice-Paryż-Bilbao (Kraj Basków oraz meta całego rajdu). W planach było również Lazurowe Wybrzeże, ale niestety żuczek odmówił posłuszeństwa i trzeba było wracać. Niestety jeszcze bardziej, gdyż w drodze powrotnej w Niemczech zmęczył się biedaczek i całkowicie odmówił posłuszeństwa. Wiadomo przyjaciół się nie porzuca więc bidulek wrócił do Polski na lawecie. Wynik i tak piękny, gdyż żuk przejechał prawie 6000 tys. km czyli niewiele mniej niż cały jego dotychczasowy przebieg :). Było pięknie... prawie 500 aut PRLu na trasie, wspaniali ludzie, którzy wzajemnie sobie pomagali. Noclegi na łonie natury, ale najważniejsze że tegoroczna akcja Złombolowa przyniosła 1.090.491,99 zł w całości przekazane dla dzieciaków. Uszczęśliwiamy je kupując zabawki i sprzęt z najwyższej półki oraz inwestujemy w ich dobre samopoczucie wysyłając na wycieczki fakultatywne/rozrywkowe i 2 tygodniowe kolonie. Dbamy o ich lepszy start w przyszłość! Green Miles był nie tylko sponsorem. Nasz dyrektor techniczny- Stanisław użyczył Żuczka, a wyprawie wzięła udział Nasza Prezes Zarządu- Justyna oraz Nasz nowy nabytek- Karol :) Pomaganie jest fajne a dobro wraca :)  
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl