Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  Wielofunkcyjny tester produkcyjny?- jesteśmy do usług

  "Nasza świeżynka" właśnie została przetransportowana do klienta. Na pozór zwykły tester produkcyjny, ale pozory mylą :) Jest to jeden z bardziej zaawansowanych testerów jakie udało nam się do tej pory budować. Przede wszystkim dlatego że łączy w sobie wiele funkcjonalności jednocześnie. Począwszy od elementów montażowych, które poprawne wykonanie kontrolowane jest poprzez system pick to light oraz system wizyjny. W dalszych etapach wykonywane są  najważniejsze funkcje testera jakimi są badanie szczelności oraz testy przepływów, przy użyciu aparatury niemieckiej firmy TetraTek. Równocześnie wykonywane są pomiary systemami wizyjnymi oraz pomiary wysokości elementów detalu, które mają  nadawany numer seryjny i są nim znakowane przy użyciu aplikowanej etykiety. Następnie detale są automatycznie separowane za pomocą ramienia pick and place. Największą innowacją jest jednak sterowanie, które opiera się o zintegrowanie sterownika firmy Siemens oraz aplikacji LabView, równocześnie pełniącą rolę ekranu HMI. Aplikacja LabView archiwizuje wyniki pomiarów przyporządkowując je do numerów seryjnych detali, analizuje wyniki wszystkich testów przepływów i szczelności. Dodatkowo wyświetla i archiwizuje wyniki testów wizyjnych i zarządza drukarką etykietującą. Możliwości aplikacji LabView są nieograniczone. Nie dziwi więc nas fakt, że jest to podstawowe narzędzie pracy NASA.
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl