Facebook Facebook YouTube
     
  Green Miles
  WE CONNECT TECHNOLOGY

  11- stanowiskowa półautomatyczna linia montażowa

  Półautomatyczna linia do montażu dźwigni zmiany biegów dla sektora automotive gotowa do pracy.
  Linia składa się z 11 stanowisk na których odbywają się kolejne procesy. W naszym rozwiązaniu znalazła swoje miejsce nitownica orbitalna czy smarownice Dav Tech Poland . Sterowanie Mitsubishi Electric FA Poland. Pneumatyka od Metal Work Polska . Jak zwykle nie mogło zbraknąć czujników, sygnalizacji i kurtyn od firmy Turck Polska, chyba mamy słabość do żółtego koloru ;)  
  Nad kontrolą procesu czuwa oczywiście niezastąpiony KEYENCE CORPORATION.
  Duży wkład w ten projekt ma również firma Kistler Group, która dostarczyła nam tensometry do pomiaru siły. Doradztwo techniczne i komunikacja na najwyższym poziomie. Ale najważniejsze, że dobrane i zamówione podzespoły dostarczone dosłownie „na wczoraj”, co w obecnej sytuacji jest prawdziwą magią :)

  Jest takie powiedzenie, że mecze wygrywa cała drużyna, a nie tylko kilku zawodników. Niewątpliwie tak było w tym przypadku. Green Miles Sp. z o.o. to naprawdę zaangażowany zespół a do tego ma najlepszych partnerów...
  Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Stanowiska automatyczne i zrobotyzowane Testery produkcyjne Testery produkcyjne Linie produkcyjne Linie produkcyjne Lutowanie robotem Lutowanie robotem Spawanie robotem Spawanie robotem

  KARIERA

  Dołącz do Green Miles

  Jeżeli jesteś kreatywną osobą, cenisz sobie wyzwania, nie boisz się trudnych tematów, lubisz jak wokół dużo się dzieje, jesteś otwarty na komunikację z innymi ludźmi, w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się nowe technologie, chciałabyś aby Twoja praca dawała Ci 100% satysfakcji?
  Wyślij do Nas swoje CV….

  Nieważne czy masz 18 lat czy 88, nieważne czy masz doświadczenie roczne, dwudziestoletnie czy nie masz go w ogóle…
  Może to właśnie na Ciebie czekamy…
  rekrutacja@greenmiles.pl